• est
  • eng
  • lat
  • lit

Võta meiega ühendust

Kontor: +372 699 6790

Ladu: +372 508 0051

Veerenni 52, 11313 Tallinn

Saada kiri kodulehelt

Baltronic on  telekommunikatsiooni seadmete ekspert Baltimaades ja Skandinaavias,  kellel on lisaks kliente paljudes Euroopa riikides.

Leiame oma klientide erinevatele vajadustele asjatundliku lahenduse, läbi  täieliku kliendisuhetele pühendumise ning laialdasele tootevalikule. Meie eelisteks on laialdane tootevalik ja suutlikkus vajaduse korral ainulaadsete lahendustega välja tulla. Keskendudes klientide vajadustele ning lähtudes endale seatud kõrgetest nõudmistest, liigume üheskoos edukate lahenduste poole. Suhted klientidega on rajatud vastastikusele lugupidamisele, otsekohesusele ja avatusele, kuna meie jaoks on kliendikesksus kogu äritegevuse alus, mitte vaid tühipaljas sõnakõlks.

Baltronicu Group kontserni tegevuspõhimõtete ja juhtimissüsteemi nurgakivid on kvaliteet ja keskkonnateadlikkus. Kõik kontserni ettevõtted järgivad hästi korraldatud ja paindlikkust toetavaid protseduure ja töökorraldust. See tagab rangete kontrollimeetmete rakendamise, parandab meie suutlikkust muudatustega sammu pidada ja tõstab kliendirahulolu taset. Kõigi nende jõupingutuste tulemusena oleme pälvinud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaadi ja ISO14001:2015  keskkonnajuhtimise sertifikaadi.

2020 aasta novembris ühines Baltronic Group OÜ  Hexatronic Group AB-ga. Selle ühinemise käigus omandas Hexatronic Group AB kõik Baltronic Group OÜ aktsiad ning Baltronic Groupist sai Hexatronic Groupi tütarettevõte.

Hexatronic Group AB on kontsern, mis arendab, turustab ja tarnib tooteid, komponente ja süsteemilahendusi, keskendudes peamiselt fiiberoptika turule. Hexatronic pakub laia valikut uuenduslikke süsteemi- ja tootelahendusi peamiselt passiivse kiudoptilise infrastruktuuri jaoks.  Kontserni peakorter asub Rootsis Göteborgis ning müügiesindused ja / või tütarettevõtted asuvad Rootsis, Norras, Soomes, Suurbritannias, Saksamaal, Hiinas, Uus-Meremaal ja USA-s. Grupp on noteeritud Stockholmi Nasdaqi kaubamärgi HTRO all. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.hexatronicgroup.com.

Loodame, et valite Baltronicu oma koostööpartneriks. Kinnitame, et oleme just see usaldusväärne, koostööaldis ja paindlik meeskond, keda olete otsinud, ning teeme kõik, mis meie võimuses, et aidata teil seatud eesmärke saavutada.

Magnus Eidebo
Juhatuse esimees
Baltronic Group OÜ