• est
  • eng
  • lat
  • lit

Võta meiega ühendust

Kontor: +372 699 6790

Ladu: +372 508 0051

Veerenni 52, 11313 Tallinn

Saada kiri kodulehelt

Lugupeetud koostööpartnerid ja kliendid,

Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorda ja koroonaviiruse (COVID-19) globaalset mõju silmas pidades tahaksime klientidele ja müügipartneritele anda teavet oma sammude kohta, mida oleme teinud oma teenuste järjepidevuse tagamiseks eriolukorras.

On ütlematagi selge, et praeguses keskkonnas on ülioluline meie töötajate, klientide ja partnerite tervis ja ohutus. Seetõttu oleme peatanud ohu möödumiseni oma töötajate tööalased reisid ning kliendivisiidid. Oleme juhendanud töötajaid kasutama IT tehnoloogiaid ja korraldama sisemisi ja väliseid kohtumisi läbi online lahenduste. Samuti oleme ettevaatusabinõuna võimaldanud töötajatel, kelle tööiseloom seda võimaldab töötada kodukontoris.

Meie tootmise ja logistika osakonnas oleme võtnud kasutusele vajalikud meetmed nakkuste ennetamiseks lähtudes Vabariigi Valitsuse kehtivatest piirangureeglitest ja Terviseameti soovitustest.

Samuti jälgime pidevalt tarnijate materjalivarude ja logistikapartneritega seotud olukorda. Praegu jätkame täies mahus toimimist ülaltoodud piirangutega ning antud olukord ei oma olulist mõju meie tarneahelale ja tootmisele.

Eriolukord on meile kõigile  uudne kogemus ja jälgime jooksvalt sellest olukorrast lähtuvalt pidevas muutuses kohustuslikke tingimusi ja piiranguid. Samas on Baltronic pühendunud oma äritegevuse säilitamisele ja selle tagamisele, et saaksite jätkuvalt kõrgeima kvaliteediga teenuseid võimalikult ilma häireteta.

Baltronic OÜ partnerina palub Teie mõistmist, juhul kui vaatamata meie pingutustele on siiski tekkinud või peaks tekkima viivitusi. Juhul kui on ilmnenud mõni probleem, mis vajab meie tähelepanu, siis ärge kõhelge meiega ühendust võtmast ja leiame mõistliku lahenduse olukorra parandamiseks.

 

Baltronic OÜ