• est
  • eng
  • lat
  • lit

Võta meiega ühendust

Kontor: +372 699 6790

Ladu: +372 508 0051

Veerenni 52, 11313 Tallinn

Saada kiri kodulehelt

ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifikaatidest

Baltronic grupi ettevõtted Baltronic OÜ, Baltronic SIA ja Baltronic Vilnius UAB läbisid mais 2021 edukalt Bureau Veritas poolt  läbi viidud resertifitseerimise auditid. Grupi ettevõttetele on väljastatud uued sertifikaadid, mis kinnitavad Baltronic grupi ettevõtte organisatsiooni juhtimissüsteemide ja protsesside vastavust kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardi kõigile nõuetele.

 

Baltronic grupi integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise süsteem hõlmab laiemalt telekommunikatsiooni võrgutarvikute ja mõõteseadmete müügi ja fiiberoptilistel- ja vaskkaablitel põhinevate sidelahenduste ning mikrotoru ühenduste ja passiivsete markerite tootmise ning müügi tegevusvaldkondi.

Teade Baltronic Group OÜ ja Hexatronic Group AB ühinemisest

Head kliendid ja koostööpartnerid,

 

Meil on heameel teatada, et Baltronic Group OÜ on ühinenud Hexatronic Group AB-ga. Selle ühinemise käigus omandas Hexatronic Group AB kõik Baltronic Group OÜ aktsiad ning Baltronic Groupist sai Hexatronic Groupi tütarettevõte.

Ühinemine jõustus 02. novembril 2020.

Baltronicu meeskond ja meie kontaktandmed on jätkuvalt samad. Kõik kliendi- ja koostöölepingud ning kokkulepped kehtivad edasi senistel tingimustel.

Täpsema info ühinemise kohta leiate siit

 

Ootame senise eduka koostöö jätku,

 

Baltronic OÜ

Tallinn, 2. november 2020

 

 

 

 

 

 

Efore Powernet Oy-st sai Enedo Finland Oy

Soovime Teile teatada, et pärast Efore Oy nime muutmist Enedo Oy-ks nimetati ka Efore Powernet Oy ümber Enedo Finland Oy-ks. See nimemuutus jõustus alates 20. märtsist 2020.


See tähendab, et ainult ettevõtte nimi muutus. Tooted on samad ja meie pühendumus klientide edukuse tagamiseks jääb samaks.

 

Baltronic OÜ

TEADE KLIENTIDELE JA KOOSTÖÖPARTNERITELE SEOSES COVID-19 LEVIKUGA

Lugupeetud koostööpartnerid ja kliendid,

Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorda ja koroonaviiruse (COVID-19) globaalset mõju silmas pidades tahaksime klientidele ja müügipartneritele anda teavet oma sammude kohta, mida oleme teinud oma teenuste järjepidevuse tagamiseks eriolukorras.

On ütlematagi selge, et praeguses keskkonnas on ülioluline meie töötajate, klientide ja partnerite tervis ja ohutus. Seetõttu oleme peatanud ohu möödumiseni oma töötajate tööalased reisid ning kliendivisiidid. Oleme juhendanud töötajaid kasutama IT tehnoloogiaid ja korraldama sisemisi ja väliseid kohtumisi läbi online lahenduste. Samuti oleme ettevaatusabinõuna võimaldanud töötajatel, kelle tööiseloom seda võimaldab töötada kodukontoris.

Meie tootmise ja logistika osakonnas oleme võtnud kasutusele vajalikud meetmed nakkuste ennetamiseks lähtudes Vabariigi Valitsuse kehtivatest piirangureeglitest ja Terviseameti soovitustest.

Samuti jälgime pidevalt tarnijate materjalivarude ja logistikapartneritega seotud olukorda. Praegu jätkame täies mahus toimimist ülaltoodud piirangutega ning antud olukord ei oma olulist mõju meie tarneahelale ja tootmisele.

Eriolukord on meile kõigile  uudne kogemus ja jälgime jooksvalt sellest olukorrast lähtuvalt pidevas muutuses kohustuslikke tingimusi ja piiranguid. Samas on Baltronic pühendunud oma äritegevuse säilitamisele ja selle tagamisele, et saaksite jätkuvalt kõrgeima kvaliteediga teenuseid võimalikult ilma häireteta.

Baltronic OÜ partnerina palub Teie mõistmist, juhul kui vaatamata meie pingutustele on siiski tekkinud või peaks tekkima viivitusi. Juhul kui on ilmnenud mõni probleem, mis vajab meie tähelepanu, siis ärge kõhelge meiega ühendust võtmast ja leiame mõistliku lahenduse olukorra parandamiseks.

 

Baltronic OÜ

Baltronic OÜ sai tunnustuse “Edukas Eesti Ettevõte 2015-2019”

AS Creditinfo Eesti tunnustas Baltronicut aumärgiga “Edukas Eesti Ettevõte 2015-2019”.

Edukas ettevõte logo
2014. – 2018. aasta majandusandmete põhjal oleme 5 aastat hoidnud järjepidevalt kõrget A-grupi krediidireitingut, mis on tõeliselt eduka ettevõtte aumärk.

Stabiilselt kõrge krediidireiting on märk sellest, et oleme tugev ja usaldusväärne ettevõte, kellel on hea majanduslik seisukord, tublid finantstulemused ja korrektne maksekäitumine. See on tõestus panusest Eesti majanduse arengusse ning ausasse ärikultuuri.

 

Täname oma koostööpartnereid, kes on aidanud meil sellise tulemuseni jõuda!

 

Avasime fiberoptics24 veebipoe

Meil on hea meel teatada, et Baltronic OÜ-l on alates septembrist 2019 avatud veebipood www.fiberoptics24.eu, kust on kiirelt ja mugavalt võimalik osta laias valikus sidevõrkude kaableid, seadmeid, tööriistu ja tarvikuid ning palju muud.

 

Muuhulgas pakume veebipoe vahedusel järgmiseid fiiberoptika tooted:

 

Otsastatud kaablid

Valikus on ühe- ja mitmemoodilisi ning hübriidkaableid kõikide peamiste pistikutega, näiteks SC, FC, ST, DIN, LC, MU, MTRJ, E2000 ja MPO, millel on stabiilsed ühendusomadused ning  minimaalsed ühenduskaod.

Passiivkomponendid.

Tootevalikusse kuuluvad adapterid, attenuaatorid, jagajad ja pistikud kõikidele ühendustüüpidele. Splittereid nii otsastatult kui ka otsastamata.

Kaablihaldus.

Valikus on erinevad paneelid ja otsatstuskarbid

FO keevitusseadmed ja komponendid.

Müügil on Sumitomo fiiberoptika keevitusseadmed, mille ametlikuks maaletoojaks ja hoolduspartneriks Baltronic OÜ on. Samuti on olemas tootevalikus ka kiu koorimiseks ja lõikamiseks vajalikud seadmed ning tööriistad ja ka tarvikud keevituskohtade kaitsmiseks.

Puhastustarvikud.

Optilise ühenduse puhtuse tagamiseks pakume erinevate tootjate puhastuskassette, -pulkasid ja –pliiatseid.

Samuti oleme edasimüüjad Jonardi tööriistadele ja Vesala  kaabliotsimisseadmetele.

Tule ja tutvu kaubavalikuga!

logo24

 

 

 

 

 

 

Tallinnas avati Eesti esimene 5G-testvõrk

Tehnoloogiaettevõtted Telia ja Ericsson avavad 20.12.2018.a.  Tallinna tehnikaülikooli linnakus Eestis esimese 5G-pilootvõrgu, tavakasutajatele avatakse esimene võrk järgmisel aastal ning tõenäoliselt saab see esimene levima Harjumaal Tabasalus.

Vaata täpsemalt siit:

 

 

Uutest ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifikaatidest

Baltronic grupi ettevõtted Baltronic OÜ, Baltronic SIA ja Baltronic Vilnius UAB läbisid mais 2018 edukalt Bureau Veritas poolt  läbi viidud resertifitseerimise auditid. Grupi ettevõttetele on väljastatud uued sertifikaadid, mis kinnitavad Baltronic grupi ettevõtte organisatsiooni juhtimissüsteemide  ja protsesside vastavust kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardi kõigile nõuetele.

Baltronic grupi integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise süsteem hõlmab laiemalt telekommunikatsiooni võrgutarvikute ja mõõteseadmete müügi ja fiiberoptilistel- ja vaskkaablitel põhinevate sidelahenduste ning mikrotoru ühenduste ja passiivsete markerite tootmise ning müügi tegevusvaldkondi.

Uued sertifikaadid kehtivad kuni 26. juunini 2021.a.

Baltronic Group on FOA liige

Meil on hea meel teatada et Baltronic Group on FOA (Fiber Optics Association) liige

Loe täpsemalt FOA

FOA_logo_corp_XL

Telegärtner jumper kaablid ja SIMFix® pistikud on testitud TILAB Instituudi poolt

Loe täpsemalt 

FIMO Group uuendas oma kodulehekülge

FIMO Group uuendas oma kodulehekülge.

Selgem, lihtsam, kasutajasõbralikum koduleht aitab leida Teile sobivaima lahenduse kogu FIMO tootevalikust.

Palume külastada uuenenud FIMO World kodulehekülge www.fimoworld.com

Uus Coiler Dual band repiiter AT-1822

Coiler Corporation tootevalikus on nüüd uus Dual band 3G ja 4G repiiter AT-1822. (60dB gain, 7dBm)

Loe edasi

 

 

Uus Kathrein-i kataloog

Uus Kathrein-i kataloog “Base Station Antennas and Antenna Line Products”

Uus kataloog “Base Station Antennas and Antenna Line Products (690-6000 MHz) 2017”  on saadaval Kathrein-i kodulehel.

Kataloogi paber versioon jõuab Baltronicu kontorisse veebruari alguses.

 

 

Baltronic OÜ poolt pakutavad Efore OPUS alalisvoolukeskused on tunnistatud Elektrilevi OÜ kehtestatud nõutele vastavateks.

Baltronic OÜ poolt pakutavad Efore OPUS 48VDC/110VDC/220VDC alalisvoolukeskused on tunnistatud  Elektrilevi OÜ kehtestatud nõutele vastavateks.

Toodetele on omistatud heakskiit, kasutamiseks elektrivõrgu ehitusel,remondil ja toimimisel.

Täpsemat infot seadmetest saab meie kodulehelt alajaotusest “Toitelahendused” ja tootejuhilt.

Baltronic siseneb IoT turule

Koostöös meie koostööpartneriga Kathrein oleme toomas turule uudse IoT valdkonna lahendused

 

Täpsemalt loe siit

Uue põlvkonna idOBR Onboard repiiterid

Uue põlvkonna idOBR Onboard repiiterid

 

Cobham Wireless on tulnud  välja järgmise generatsiooni idDAS Onboard repiiteri mudelitega.

Onboard repiiterid on mõeldud paigaldamiseks ühistranspordi vahenditesse ja eeskätt rongidesse.

Lähemalt saab teemaga tutvuda:

Telegärtner Jumper kaablid – Täiustatud lahendus

Telegärtner Jumper kaablid – Täiustatud lahendus

Telegärtner täiustas jumper kaablite tehnilist lahendust.

Loe lisaks..

 

Coiler esitleb oma uut veebilehte

 

http://coiler.com.tw/

Coiler

Kathrein käivitas esimese innovatiivse K – BOW süsteemi

Kathrein käivitas esimese innovatiivse K – BOW süsteemi.

 

 

https://www.kathrein.com/en/newsroom/news/announcement/news/kathrein-puts-the-worlds-first-k-bow-system-into-service/

EcoVadis tunnustas Baltronic grupi “HÕBE” taseme vääriliseks

EcoVadis CSR auditi põhjal tunnustati Baltronic grupp “HÕBE” taseme vääriliseks

 

Tunnustamaks oma pühendumust ettevõtte sotsiaalsele vastutusele (CSR) tunnustas EcoVadis Baltronic gruppi kõrge hinnangu ja prestiižika hõbedase taseme (CSR Silver Raiting), paigutades ettevõtte hinnatud ettevõtetest 30% tippu.

EcoVadise  sõltumatu jätkusuutlikkuse hindamisplatvormi kaudu jälgitakse  ja arendatakse ettevõtete keskkonnaalast, eetilist ja sotsiaalset vastutust kogu maailmas. Baltronic grupi juhtimises ja tegevustes pööratakse olulist tähelepanu keskkonna poliitikatele ning keskendumine sotsiaalsele vastutusele on olulisel kohal ettevõtetes.

EcoVadis koostab jätkusuutliku tegutsemise auditeid kuni 20 000 ettevõttele enam kui 150 sektoris ja 100 riigis ning seda kasutavad mitmed ülemaailmsed ettevõtted, kaasa arvatud Alcatel-Lucent, Nokia, TeliaSonera, Tele2, Telefonica ja  Verizon.

Loe lisateavet EcoVadis kohta http://www.ecovadis.com/

 

Kathrein on nr.1 mobiilside antennide tootja

Kathrein on nr.1 mobiilside antennide tootja.

 

Tuntud turu-uuringute instituudi ABI Research hiljutuse uuringu kinnitusel on mobiilside antennide pakkujatest esikohal Kathrein.

Uuringu kohaselt ligi veerand (24,8 %) üle maailma müüdud LTE antennidest tulevad Kathreinist.

Loe lisaks…

Uus FI.MO.TEC. S.p.A. tootekataloog

Kataloogis leiab järgmised tooted:

 –      Kaabli klambrid/kinnitused

–       Koaksiaal antennide kinnituslahendused

–       Kaablimaandused

–       Kaabliläbiviigud

–       Lisatarvikud

Paberkandjal kataloogid on saadaval meie kontoris.

Küsimuste korral võib julgelt pöörduda Baltronicu müügimeeste poole!

Uutest ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 sertifikaatidest

Uutest ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 sertifikaatidest

Baltronic grupi ettevõtted Baltronic OÜ, Baltronic SIA ja Baltronic Vilnius UAB läbisid mais 2015 edukalt Bureau Veritas poolt  läbi viidud korralised sertifitseerimise auditid. Grupi ettevõttetele on väljastatud uued sertifikaadid, mis kinnitavad Baltronic grupi ettevõtte organisatsiooni juhtimissüsteemide  ja protsesside vastavust kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 standardi kõigile nõuetele.

Baltronic grupi integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise süsteem hõlmab laiemalt telekommunikatsiooni võrgutarvikute ja mõõteseadmete müügi ja fiiberoptilistel- ja vaskkaablitel põhinevate sidelahenduste tootmise ning müügi tegevusvaldkondi.

Uued sertifikaadid kehtivad kuni 26. juunini 2018.a.

T-71C+ Uus fiiberoptika keevitusmasin Sumitomolt

T-71C+ Uus fiiberoptika keevitusmasin Sumitomolt

 

Sumitomo Electric Industries, Ltd. on välja tulnud uue T-71C+ keevitusseadmega, millel ühe uuendusena on WiFi tugi ja SumiCloud® nutitelefoni rakendus.

Uus keevitusaparaat jätkab kontseptiooni “ülikiire keevitus igas keskkonnas”, mis pärineb eelmiselt esindusmudelilt T-71C. Eelkäiale omaselt on ka T-71C+ keevitusaparaadil kaks iseseisvat ahju ja puutetundlik ekraan.

Olles kompaktne, kerge  ja vastupidav, pakub T-71C+ lühemaid keevitus- ning hülsi kuumutusaegu. T-71C+ sooritab keevituse  6 sekundiga ja kuumutab termokahaneva kaitsehülsi 14 sekundiga „Quick Mode“ režiimis.

T-71C+ võimaldab kasutajal ühenduda läbi WiFi  Androidi rakendusega SumiCloud®. Rakendus pakub mitmeid eeliseid, muuhulgas ka erinevaid juhendeid ja õpetusi keevituse lihtsustamiseks ning keevitusandmete haldust.

Rohkem infot ning ingliskeelse brošüüri leiad meie kodulehelt http://www.baltronic.com/en/productcat/splicers/

 

KATHREIN-Werke KG uuenenud koduleht

www.kathrein.com

 

 

Uus Telegärtneri kataloog

Uus Telegärtneri kataloog “Components for Mobile Radio Base Stations”

 

Esitleme täienenud Telegärtneri kataloogi “Components for Mobile Radio Base Stations”

Siit leiab palju uusi tootelahendusi kiiresti arenevale mobiilside raadiovõrgule.

Põhilised uudiseid on järgmistes peatükkides:

 –       Pistikud (uus tüüp 4.3-10)

–        Jumper kaablid

–        Ülepingekaitsmed

–        RET kaablid

–        Hübriid toite ja fiiberoptika kaablid

–        FTTA/PTTA tooted

Kataloogi saab allalaadida siin. Paberkandjal kataloogid on saadaval meie kontoris.

Küsimuste korral võib julgelt pöörduda Baltronicu müügimeeste poole!

Baltronicu kollektiiv soovib kõikidele Head uut aastat!

Baltronicu kollektiiv soovib kõikidele koostööpartneritele Head uut aastat!

 

 

Baltronic EST

Coiler Corporation uued LTE repiiterid

Coiler Corporation repiiterite tootevalikusse on lisandunud uued mudelid.

AT seerias on nüüd AT-700; AT-800; AT900 ja AT-1800 mudelid.

Uues MB seerias on MB-900 ja MB-1800 mudelid. Lisaks nendele on varsti tulekul ka MB-2200.

Loe lisaks

 

coiler

Edukatest ISO9001 ja ISO14001 audititest

Edukatest ISO9001 ja ISO14001 audititest

 

Baltronic grupi ettevõtted Baltronic OÜ  ja Baltronic SIA läbisid edukalt juunis 2014 Bureau Veritas poolt  läbi viidud korralised sertifitseerimise auditid. Läbiviidud auditid  kinnitasid organisatsiooni juhtimissüsteemide  ja protsesside vastavust kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 standardi kõigile nõuetele ning  auditite käigus mittevastavusi ei tuvastatud.

Telegärtner Group uuendas oma kodulehekülge

Telegärtner Group uuendas sellel nädalal oma kodulehekülge. Palume külastada uuenenud kodulehekülge : www.telegaertner.com

Quadrant Connections uus nimi on Telegärtner UK Limited

Quadrant Connections uus nimi on  Telegärtner UK Limited

http://www.telegaertner.co.uk

urticaria treatment

zp8497586rq

Akkuvoima OY on alates 01.01.2014 Celltech OY

Akkuvoima OY on alates 01.01.2014 Celltech OY

Rohkem infot leiad

Business report writing

www.celltech.fi

zp8497586rq

Tööle asus uus logistikajuht Jaak Raidma

Baltronicul on heameel tervitata oma meeskonnas Jaak Raidma´d, kes alustas käesoleva aasta Novembri kuust tööd logistikaosakonna juhina.

Jaagul on mitmekülgsed kogemused logistika ja tarneahela juhtimise alal.

coursework definition

Pikaajaline töökogemus elektroonika valdkonna tootmisega seotud ettevõtetes aitab kindlasti kaasa Baltronicu logistikaosakonna tööd ja tarneahela juhtimist efektiivsemaks muutmisel.

zp8497586rq

Uus pistiku tüüp 4.3-10 mobiilside seadmetele

Juhtivad pistikute tootjad HUBER+SUHNER,Rosenberger,SPINNER ja Telegärtner on välja töödanud uue pistiku standardi mobiilside seadmetele.

Uus pistik 4.3-10 on võrreldes 7/16 tüübiga väiksema suurusega ja seega on tagatud parem ligipääs ühenduste tegemiseks seadmetel ja antennidel.

Lõplik standartiseerimine toimub 2014 aasta jooksul.

adobe reader software
4_3-10_20Series
zp8497586rq

Four increases

Tigers keep beat excellent

Detroit Tigers chips Castellanos(9) Remembers michael’s two run homer utilizing winner Martinez(41) The actual fourth inning on the interleague karate video clip arena on the houston excellent, Saturday, Could 10, 2016, In california.(Photos: Chips Wass, AP) Located box scoreGame loans: This is starting to be Murphy’s regulation the Tigers. On sunday, Them to missing certain seventh specifically, This point in cycle out of date. Truth it’s simple to emphasize to a person’s personal it’s far most effective will possibly and there is tons of ice skating remained, It’s also obvious that Detroit has became eight mmorpgs out from beginning of the process. He / syour dog quit five won operates on 10 occurs not to mention two strolls, Nonetheless or even minted down six, On a9 4 losses on the topic of Cleveland wed. Over 11 gaming program though using off-road chickens, Maybin is certainly smoking.200 as well as nine carries on, Four increases, One homer yet four RBIs. Maybin might sidelined after March 25 employing distributed arm stress bone fracture and as well, painful shoulder complex. Righties.. Numerous Tigers reducer Ian Krol proper was likely were recalled after multiple A Gwinnett on the altlanta ga Braves.

Baltronic Grupp tunnustati Coileri aasta partneriks 2012

Meil suur rõõm teatada, et Baltronic Grupi ja Coiler Corporation ühise eduka koostöö tulemusena tunnustati Baltronic Coileri 2012 aasta parimaks koostööpartneriks.

(veel …)

Esimene Penta-band antenn maailmas!

Kathrein esitles Mobile World Congress-il Barcelonas maailma esimest Penta-band antenni. Kathreini penta-band disain pakub piiramatuid võimalusi tulevaste süsteemide arendamisel.

essays to buy online

(veel …)

ALP VIII Seminar

25. – 27. septembril 2012 korraldas Baltronic Group Baltikumis praktilise ALP seminaride sarja. Juba traditsiooniks kujunenud üritus oli järjekorras kaheksas ning nagu ka eelnevatel aastatel toimusid seminarid koostöös meie heade partneritega – osalesid Kathrein, FI.MO.TEC, Teko Telecom, Coiler ja Anritsu.

(veel …)